Type Here to Get Search Results !

Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi

 Kullanım ve Gizlilik-Sözleşmesi

Kutludüğün Web Sitemiz adresi www.kutludugun.com ve kutludugun.com olarak anılmaktadır.

www.kutludugun.com sitemize takipçi olurken ya da yorum yazarken girdiğiniz email, site adı, rumuzunuz gibi bilgiler dışında başka bir bilgi istemiyoruz. Eğer bu bilgiler dışında daha fazla bilgi isteniyorsa, tarayıcınızın adres çubuğunda www.kutludugun.com veya kutludugun.com yazdığından emin olunuz.

kutludugun.com web sitemiz sizin kişisel cihazlarınızın çerezlerini okuyabildiği için, siteye girdiğiniz andan itibaren sizi tanıyacaktır ve yorum alanlarında sizin bilgilerinizi tekrar çıkaracaktır. Ayrıca google adsense reklamlarının sizin ilgi alanınıza göre gösterilme durumu vardır. İlgi alanınıza dayalı reklam çıkmasını istemiyorsanız ve e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, rumuzunuz, site adresiniz gibi size ait bilgilerin yorum alanında otomatik olarak çıkmasını istemiyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz gerekmektedir.

kutludugun.com sitemize şu an için üye kaydı yapılmamaktadır, sitemiz blogger alt yapısını kullanmaktadır. Blogger altyapısını kullanarak takip etme seçeneği ve yorum bırakma esnasında isteğe bağlı olarak rumuz, ad, soyad, e-posta adresi yazabilmektesiniz. Verdiğiniz bu bilgilerden eposta adresi, ip adresiniz, google analytics ziyaret istatistikleriniz, 3. şahıslar tarafından görülemeyeceği ve bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmayacağı sözünü veriyoruz. Uyuşmazlık durumunda bilgiler yasal mercilerle paylaşılır.

Sitemiz üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. kutludugun.com bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı kutludugun.com tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

TELİF HAKKI VE İÇERİK PAYLAŞIMI

kutludugun.com Sitemiz 2012 Yılında yayın hayatına başlamış olup kuruluş gayesi Ankara Kutludüğün Köyü-Mahallesinin tanıtımı yapmak kutludüğün'le ilgili haberler paylaşmaktır. Herhangi bir kurumla bağlantısı olmayan kişisel bir sitedir.

Telif hakkına konu herhangi bir bildirim bulunmak ve istekleriniz, düşünceleriniz için aşağıda yazan iletişim e-posta adresi ve sitemizin iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

FOTOĞRAFLAR

Fotoğraflar kutludugun.com sitesi, yazarları tarafından hazırlanmış fotoğraflar ve resimler kullanmaktadır, bu fotoğraf ve resimlerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.

İLETİŞİM

Sitemizle ilgili iletişim kurmak isterseniz: eposta adresi: 06kutludugun@gmail.com veya İletişim, Facebook, twitter, youtube linklerinden ulaşabileceğiniz gibi eposta ve sitemizdeki paylaşımların altında yer alan yorum gönderme özelliğini kullanarakta bize ulaşabilirsiniz.

Bu gizlilik politikasını çeviri yoluyla her dilde okuyabilirsiniz.

kutludugun.com sitemizin gizlilik sözleşmesinin ne zaman değişeceği saklıdır. Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerin ve üyelerin gizlilik sözleşmesini okuyup kabul ettiğini varsayıyoruz.

Herhangi bir uyuşmazlık halinde Ankara'da yer alan Mahkemeler yetkilidir.

Kutludüğün Web Sitesi - www.kutludugun.com - Her hakkı saklıdır. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.